Vaše rodinná zóna s dětskou módou

  1. Oblíbené
  2. Můj profil
  3. 0 / 

O bavlně – 1. díl

O bavlně – vyprávění na pokračování.

Rádi bychom představili vám, našim zákazníkům, kvalitní zboží, o kterém víme odkud pochází, jak vzniklo, z čeho a jak se vyrábí. Představujeme Vám značku dětského oblečení Winkiki.
Winkiki je dynamicky rozvíjející se značka kvalitního dětského oblečení, která pochází z Uzbekistánu – země, která je jedním z pěti předních světových producentů bavlny.
Příprava oblečení Winkiki nezačíná v designerském studiu, v továrně, nebo na šicím stroji. Celý proces výroby oblečení Winkiki začíná pěstováním kvalitní bavlny na polích a jejím šetrným zpracováním přímo na místě v nedalekých továrnách.

Výběr kvalitní bavlny se osvědčil nejen při dalším zpracování, ale i při následném nošení takového oblečení. Bavlněná tkanina různých úprav dobře absorbuje vlhkost z těla, rychle schne a nebrání výměně vzduchu. Všechny procesy prochází nejvyšším stupněm kontroly a splňují přísné bezpečnostní předpisy a normy šetrnosti k životnímu prostředí.
Osobně jsme navštívili továrny, kde se bavlna zpracovává, viděli jsme jak z jemných bílých chloupků vzniká niť, z ní látka a chytré moderní zařízení jí dodává barvu.

Další příspěvky

Co jste nevěděli o bavlně?

Pojďme se podívat o pár staletí zpátky Během své existence získalo „bílé zlato“ mnoho neobvyklých legend a faktů. Pojďme si o nich říct něco víc!

O bavlně – 1. díl

O bavlně – vyprávění na pokračování. Rádi bychom představili vám, našim zákazníkům, kvalitní zboží, o kterém víme odkud pochází, jak vzniklo, z čeho a jak se


  1. Facebook
  2. Instagram
  3. Pinterest
  4. Mamablog
  5. Newsletter