+420 774 047 387

zákaznická infolinka

Doprava

zdarma nad 1000 Kč

Platba

bezpečný nákup

Vaše rodinná zóna s dětskou módou

BEZPEČNÝ NÁKUP
NAD 1000KČ ZDARMA
VRÁCENÍ ZDARMA
+420 774 047 387
Previous slide
Next slide

Vrácení a reklamace zboží

1. Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží bez udání důvodů

 • Jako zákazníci máte ze zákona právo odstoupit od uzavřené kupní smlouvy a vrátit zakoupené zboží do 14 dnů bez udání důvodu. I když za naše výrobky dáme vzhledem k osobním zkušenostem s jejich používáním ruku do ohně, může se stát, že vám výrobek po doručení “nepadne do oka” a je škoda, aby u vás ležel na dně skříně, když může udělat radost někomu jinému. Postup a lhůty pro vrácení zboží:
  • Zboží můžete vrátit bez udání důvodů ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí zásilky se zbožím.
  • Oznámení o odstoupení od smlouvy nám stačí v té nejjednodušší formě: napište na e-mail info@mamazone.cz,které zboží nám chcete vrátit a připojte číslo objednávky / faktury (variabilní symbol); rozhodující je datum doručení této informace, v odůvodněných případech to může být prokazatelné datum odeslání oznámení.
  • Termín pro vrácení zboží: 14 dnů ode dne převzetí zboží.
Podmínky pro vrácení: zboží uveďte do původního stavu; přiložit můžete fakturu, rozhodně však přiložte vyplněný formulář odstoupení od smlouvy
  • nebo podle něj napište odstoupení ručně; zboží musí být vráceno kompletní, pokud možno v originálním obalu a nesmí jevit známky opotřebení či poškození; náklady na vrácení zboží nesete vy jako kupující.
  • Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, jsme oprávněni uplatnit nárok na náhradu za snížení hodnoty zboží a započítat jí na vracenou částku kupní ceny.
  • Zboží zašlete na adresu: INTERNATIONAL MONEY CONSULTING (IMC) s.r.o., Čechova 239/9, 170 00 Praha 7
  • Vrácení peněz: nejdéle do 14 dnů od doručení vráceného zboží na bankovní účet, který uvedete v přiloženém formuláři, jinak na bankovní účet, ze kterého byla platba kupní ceny odeslána.
Přišlo vám zboží nekompletní nebo jiné? I to se může stát – v takovém případě nás prosím co nejdříve kontaktujte (info@mamazone.cz). Samozřejmě vám urychleně zašleme chybějící / správné zboží. Náklady na vrácení špatně dodaného zboží jdou k naší tíži – tzn., že vám budou vráceny společně s částkou za zboží.

2. Záruky

Jako spotřebitel máte ze zákona záruku za jakost na spotřební zboží v trvání 2 roky (záruční doba). Pokud nejste spotřebitel, tedy zboží kupujete například jako firma nebo živnostník (tzn. na daňovém dokladu je vaše IČ), platí pro vás smluvní záruka za jakost 1 rok. Záruční doba běží ode dne převzetí zboží. Nepočítá se do ní případná doba vyřizování reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít. Dojde-li při reklamaci k výměně zboží za nové nebo k výměně součástky, na kterou je poskytnuta záruka, začíná běžet záruční doba znovu od začátku od dne převzetí. Na dárky poskytnuté zdarma nelze výše uvedené uplatnit.

3. Reklamace

 • informujte nás nejprve e-mailem na info@mamazone.cz,
 • formulář k uplatnění reklamace je ke stažení: Uplatnění reklamace ( DOC / PDF
 • pokud to situace vyžaduje, vyzveme vás k odeslání reklamovaného zboží poštou na naši adresu INTERNATIONAL MONEY CONSULTING (IMC) s.r.o., Čechova 239/9, 170 00 Praha 7
 • k reklamovanému zboží přiložte doklad o koupi (fakturu)
 • lhůta pro vyřízení vaší reklamace: reklamace bude vyřízena zpravidla ve 14 denní lhůtě, nejpozději do 30ti kalendářních dnů od bezvadné reklamace vady zboží;
 Co dělat, když je doručené zboží poškozené
 • zkontrolujte si zásilku pečlivě při přebírání od dopravce. Zásilku, která jeví známky poškození nebo otevření, nepřebírejte.
 • je-li zboží poškozeno, ačkoliv byl obal neporušený, kontaktujte nás co nejdříve na e-mail info@mamazone.cz
Na dárky, které jsou poskytovány zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy podle platné legislativy ČR.

Akce

Produkty do 249 Kč

Novinky

Nové produkty

Dárkové poukazy

Vyberte podle produktu

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Tričko

Vyberte z kolekce

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty

Nové produkty